Ons team

Peter Goossens | peter@givana.be
Zaakvoerder

Peter is verantwoordelijk voor aankoop en verkoop.
Daarnaast is hij ook zaakvoerder van Givana.

Sarah Fierens | sarah@givana.be
Zaakvoerder

Sarah is verantwoordelijk voor verkoop en besteldienst.
Daarnaast is zij ook zaakvoerder van Givana.

Steve Deknudt | steve@givana.be
Operationeel manager

Steve is verantwoordelijk voor de dagelijkse werking van Givana

Andrew de Leeuw | andrew@givana.be
Commercieel-administratief verantwoordelijke

Andrew helpt u graag met al uw vragen en bestellingen.

Angelique Goossens | info@givana.be
Commercieel - administratief medewerkster

Angelique helpt u graag met al uw vragen en bestellingen.

Jan Van Esbroeck | jan@givana.be
Communicatiemedewerker/allround medewerker

Jan is onze duizendpoot, inzetbaar op de verschillende afdelingen.

Marleen Pieters | marleen@givana.be
Commercieel afgevaardigde (Frituren)

Marleen geeft u graag meer uitleg over onze producten en diensten en staat u graag bij, bij het verwezenlijken van al uw plannen.

Ann Van Kerchove | ann@givana.be
Commercieel afgevaardigde (Broodjeszaken & Tavernes)

Ann geeft u graag meer uitleg over onze producten en diensten en staat u graag bij, bij het verwezenlijken van al uw plannen.

Myriam Verschueren | myriam@givana.be
Administratief bediende - Boekhouding

Myriam helpt ons met alle administratie, plaatst bestellingen bij de verschillende fabrikanten en controleert alle binnenkomende facturen. 

Emmanuelle Van Slycken | administratie@givana.be
Administratief bediende

Emmanuelle helpt ons met alle administratie, en behandeld klachten met betrekking tot producten. 

Johnny Van Waelvelde
Verantwoordelijke transport

Johnny levert uw bestellingen correct en met de nodige service. 

Hij leert telkens de nieuwe chauffeurs hoe het moet.

Harry Hermans
Transport

Harry levert uw bestellingen correct en met de nodige service.

Joeri Van Wesemael
Transport

Joeri levert uw bestellingen correct en met de nodige service.

Donny Van Esbroeck
Transport

Donny levert uw bestellingen correct en met de nodige service.

Luc Fierens
Transport

Luc levert uw bestellingen correct en met de nodige service. Tevens zorgt hij dat de bestellingen klaar staan voor levering

Robin Peeters
Transport

Robin levert uw bestellingen correct en met de nodige service.

Filip Roels | magazijn@givana.be
Hoofdmagazijnier

Filip accepteert en stockeert de inkomende goederen en zorgt ervoor dat alles aangevuld blijft. Hierbij stuurt hij ook het team van magazijniers aan. 

Hans Simoen
Teamleider orderpickers

Hans zet graag uw bestelling klaar en stuurt het team van orderpickers aan.

Kenny Van Nieulande
Orderpicker

Kenny zet graag snel en correct uw bestelling klaar.

Tanja De Smedt
Orderpicker

Tanja zet graag snel en correct uw bestelling klaar.

Anja Roels
Orderpicker

Anja zet graag snel en correct uw bestelling klaar.

Gino Verhaegen
Orderpicker

Gino zet graag snel en correct uw bestelling klaar.

Jason Van Haudt
Orderpicker

Jason zet graag snel en correct uw bestelling klaar.

Om uw surfervaring te verbeteren maakt Givana gebruik van cookies. Meer informatie   OK